منو

Loading
http://www.tooz.ir/modules/mod_image_show_kh4/cache/stories.MomentNews.hospital1kh-is-157.jpglink
http://www.tooz.ir/modules/mod_image_show_kh4/cache/stories.MomentNews.shabakh1kh-is-157.jpglink

بیمارستان شهید گنجی شهرستان دشتستان

بیمارستان شهید گنجی شهرستان دشتستان

ادامه مطلب ...

شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان

شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستانشعار سال 1394

ادامه مطلب ...

«
»
 1. 0
 2. 1

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ،دکتر علیرضا حاجیونی: بهره مندی همه اقشار جامعه از خدمات بهداشتی و درمانی حق مردم می باشد.

 • نوشته شده توسط بنافی
 • زیر مجموعه: اخبار
 • دسته: جدبد
 • بازدید: 977

neshast 1.jpg

جلسه شورای بهداشتی بخش ارم با حضور بخشدار ارم ، دکتر حاجیونی رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان ،سرپرست مرکز بهداشتی و درمانی تنگ ارم ، دهیاران ، و روسای ادارت برگزار گردید.

 

نخست ،سرپرست مرکز بهداشتی و درمانی تنگ ارم ،آقای یعقوب ارمی، گزارشی از فعالیتها و شاخص های بهداشتی بخش ارم را ارائه کرد.
آقای ارمی، افتتاح خانه بهداشت روستای رونی و تنگ درکش ، تجهیز خانه های بهداشت در بخش ارم ، تعمیر ساختمان بهداشت و درمانگاه شهر تنگ ارم ، رابرخی از عملکرد های خود در مرکز بهداشتی تنگ ارم طی یکسال اخیر دانست و افزود :تمام تلاش خود را نموده ایم تا جهت ارائه خدمات مطلوب، در جهت رضایت شهروندان گامهای اساسی برداریم.
در ادامه رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان،آقای دکتر علیرضا حاجیونی نیز گفت: بهره مندی همه اقشار جامعه از خدمات بهداشتی و درمانی را ضروری دانست و گفت : براین اساس، طرح تحول نظام سلامت کشور تدوین و اجرایی شد و امید است با حل مشکلات و نواقص، روز به روز بر کیفیت اجرای آن افزوده شود.
ایشان همچنین اظهار داشت : پزشکان درمانگاه تنگ ارم طبق گزارشهای رسیده در شیفت کاری خود حضور فعال دارند و در تمامی ساعات شبانه روز مرکز تنگ ارم بدون پزشک نمی باشد و میتوان گفت یکی از مراکز موفق ما در سطح شهرستان در ارائه خدمت به مردم می باشد .
دکتر حاجیونی ،همچنین در مورد انتقال دستگاه رادیو لوژی درمانگاه تنگ ارم به سعد آباد گفت : مرکز بهداشتی درمانی ارم و سعد اباد از جمله بخش هایی میباشد که مجهز به دستگاه رادیولوژی میباشند و نبود تکنسین رادیولوژی و غیر فعال بودن این دستگاه در بخش ارم باعث انتقال این دستگاه به بخش سعد آباد شد و بعد از تعمیر دستگاه رادیولوژی مرکز سعدآباد ،این دستگاه دوباره به مرکز تنگ ارم انتقال می یابد و  امیدواریم در صورت بودن نیروی رادیولوژیست ،بخش رادیولوژی نیز  در مرکز بهداشتی و درمانی جدید راه اندازی شود .


ایشان همچنین  در خصوص جذب پزشک گفت: بخش بهداشت و درمان به تنهایی نمی تواند عهد ه دار جذب و سکونت پزشکان باشد و در اینجا همکاریهای بین بخشی و نقش ادارات مختلف بیشتر نمایان می شود که می توانند با ایجاد امکانات رفاهی، در جذب و سکونت پزشکان نقش مهمی را ایفا کنند .


وی همچنین در مورد عقرب گزیدگی چند وقت پیش یکی از اهالی بخش که منجر به مرگ وی شد گفت : درمان عقرب گزیدگی طی دو مرحله و در فرصت زمانی نیم ساعته انجام میشود و درصورت عدم بهبودی بیمار نیاز به بستری و مراقبتهای ویژه دارد و با توجه به نبود متخصص و مرکز ICU در بخش ارم ، درمان آن در مرکز شهرستان انجام میشود و تنها اقدامات اولیه در درمانگاه تنگ ارم انجام میشود.


دکتر حاجیونی افزود : به محض اطلاع از مرگ نسترن دواری ،جلسه اضطرای با حضور متخص اطفال ،بیهوشی و داخلی در مرکز شهرستان تشکیل شد که هیچ گونه مدارک مستندی که کوتاهی یا سهل انگاری پرسنل در آن باعث مرگ نسترن شود مشاهده نگردید و به طوری که طبق گفته های متخصص بیهوشی نسترن تا ساعت ۵ صبح علائم حیاتی خود را بدست آورده بود.

بخشدار ارم ،آقای صیادی به عنوان دبیر جلسه ،ضمن خوش آمدگویی به دکتر حاجیونی و حاضرین در جلسه، از تمامی دهیاران و شورای های بخش ارم و فعالان محلی و عرصه رسانه که باعث بوجود آمدن چنین نشست هایی تخصصی میباشند، تشکر و قدردانی نمود .


بخشدار ارم گفت :یکی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید ، اتحاد و همدلی و آرامش است که اکنون در کشور وجود دارد وان شالله در این بخش نیز شاهد همدلی و همکاری در تمامی زمینه ها باشیم

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 1500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
 • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اطلاعیه ها و بخشنامه ها

 • 1
 • 2
قبل بعدي

اطلاعیه

آزمون اقدامات محیطی ،در کنترل بیماریهای منتقله از آب و غذا

آزمون اقدامات محیطی ،در ک…

04-05-1394 | بازدید :2083

آزمون اقدامات محیطی ،در کنترل بیماریهای منتقله ا... ادامه مطلب

اطلاعیه

اموزش پذیرش دانش اموز در هنرستان کاردانش بهیاری

اموزش پذیرش دانش اموز در …

02-04-1394 | بازدید :3098

اموزش پذیرش دانش آموز در هنرستان کاردانش بهیاری ادامه مطلب

اطلاعیه

انتخابات نظام پرستاری

انتخابات نظام پرستاری

24-03-1394 | بازدید :2707

انتخابات نظام پرستاری ادامه مطلب

اطلاعیه

 "آگهی استخدام 89 روزه."

"آگهی استخدام 89 ر…

20-03-1394 | بازدید :3572

  آگهی استخدام قراردادی 89 روزه ادامه مطلب

اطلاعیه

اسامی کاندیدای نظام پرستا…

18-03-1394 | بازدید :2328

اسامی کاندیدای نظام پرستاری ادامه مطلب

اطلاعیه

آگهی استخدام پیمانی

18-03-1394 | بازدید :2635

آگهی استخدام پیمانی ادامه مطلب

اطلاعیه

آزمون غیرحضوری دستورالعمل…

26-09-1393 | بازدید :2902

آزمون غیرحضوری دستورالعمل مدیریت اجرایی پسماندهای ... ادامه مطلب

اطلاعیه

آگهی استخدام قراردادی 89 …

06-09-1393 | بازدید :2816

دانلود اگهی استخدام قراردادی 89 روزه ادامه مطلب

تماس با ما

شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، جهت تماس با شبکه بهداشت می توانید با موارد زير در ارتباط باشيد .

 • ايران -بوشهر - برازجان
 • 3896 771 917 98
 • mailto:abbaspourasghar@yahoo.com
ورود

ورود به حساب کاربر

نام کاربری
رمز عبور *
بخاطر سپاری رمز عبور
مجوز استفاده از قالب عمومی خلیج فارس براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید