منو

Loading
http://www.tooz.ir/modules/mod_image_show_kh4/cache/stories.MomentNews.hospital1kh-is-157.jpglink
http://www.tooz.ir/modules/mod_image_show_kh4/cache/stories.MomentNews.shabakh1kh-is-157.jpglink

بیمارستان شهید گنجی شهرستان دشتستان

بیمارستان شهید گنجی شهرستان دشتستان

ادامه مطلب ...

شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان

شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستانشعار سال 1394

ادامه مطلب ...

«
»
 1. 0
 2. 1

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در گفتگو با اصحاب رسانه و فعالان مدنی گفت: نقد کارشناسی و بدون سوگیری همیشه سازنده است.

 • نوشته شده توسط بنافی
 • زیر مجموعه: اخبار
 • دسته: جدبد
 • بازدید: 1267

resaneh1.jpg

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: رسانه‌ها می بایست با دیدگاه کارشناسی مشکلات دستگاه‌ها را بیان کرده و نکات مثبت آنها را نیز بیان کنند.

 

آقای دکتر علیرضا حاجیونی در نشست با فعالان مدنی دشتستان افزود: رسانه ها باید در بیان مسایل، تحلیل کارشناسی داشته باشند و در کنار بیان مشکلات دستگاه‌ها، موفقیت‌ها و نکات مثبت آنها را نیز بیان کنند

ایشان ضمن اشاره به خدمات ده ساله پزشک خانواده، گفت: امکان ارایه برخی از خدمات بهداشتی و درمانی وجود ندارد که این مهم ضعف و کمبود آن شهرستان نیست بلکه براساس سطح بندی خدمات وزارت بهداشت و درمان کشور، برخی امکانات بر اساس معیارهای جمعیتی به برخی شهرستان‌ها تعلق نمی‌گیرد.
این مقام مسؤول در مورد نحوه فعالیت مراکز بهداشتی درمانی پس از ساعات کاری، گفت: در حوزه پزشک خانواده ساعات کار فعال و غیر فعال در درمانگاه می‌باشد که ساعات غیر فعال درمانگاه شب بوده و دکتر مقیم تنها به بیماران اورژانسی خدمات‌رسانی می‌کند.
وی تصریح‌کرد: حداقل 436 قلم دارو در ساعات فعال درمانگاه موجود است ولی در ساعات غیر فعال100 قلم دارو که برای موارد اورژانس نیاز است در دسترس می‌باشد که این الگویی کشوری است و در مراکز دشتستان کاملا رعایت شده است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با اشاره به اینکه طرح تحول نظام سلامت تحولی بزرگ را در حوزه درمان و سلامت کشور بوجود آورده است، گفت: در صورتی که پزشکی برای ارایه خدمات زیرمیزی دریافت کند شهروندان می‌توانند با سامانه 1690 تماس بگیرند و کمتر از 10 روز جواب شکایت خود را دریافت خواهند کرد.
دکتر حاجیونی افزود: هم اکنون بالغ بر 30 پزشک متخصص در طرح تحول نظام سلامت با شبکه بهداشت و درمان دشتستان همکاری می‌کنند که در سال گذشته جذب پزشکان رشد چشمگیری داشته به نحوی که در یک مرحله 19 نفر متخصص به تیم درمان شهرستان اضافه شد.
وی تصریح ‌کرد: به دلیل کمبود نیروی متخصص چشم پزشک، شهرستان دشتستان نیز مانند سایر شهرستان‌ها در این رشته کمبود دارد که با پیگیری‌هایی به عمل آمده در آینده نزدیک،متخصص چشم پزشک جذب و به خدمت رسانی مشغول خواهد شد.
این مقام مسؤول در مورد تأمین تجهیزات مورد نیاز شهرستان، گفت: بالغ بر 70 میلیارد ريال تجهیزات پزشکی، اداری و رفاهی تهیه شده است و بر اساس شاخص‌های جمعیتی منطقه در شهرستان دشتستان تقسیم می‌شود.

در شهرستان دشتستان 22 مرکز، 63 خانه بهداشت و 8 پایگاه بهداشت و یک آموزشگاه و 9 پایگاه اورژانس جاده‌ای داریم که تمامی خانه‌های بهداشتی شهرستان دشتستان بر اساس استانداردهای وزارت بهداشت تجهیز شده اند.
دکتر علیرضا حاجیونی اضافه‌کرد: دستگاه رادیولوژی مرکز بهداشتی درمانی سعدآباد خراب شده بود و مقرر شد تا تعمیر گردد، دستگاه رادیولوژی مرکز بهداشتی درمانی تنگ ارم که در حال حاضر به دلیل فقدان تکنسین، مدت‌ها بدون استفاده مانده است را به این بخش منتقل کنند و این کار به معنی حذف تجهیزات از منطقه تنگ‌ارم نیست.


وی افزود: مدیریت تجهیزات و امکانات به دفعات در طول سال اتفاق می افتد که به طور مثال چند ماه پیش آمبولانس تنگ ارم دچار نقص فنی شده بود که از پایگاه‌‌های اورژانس دیگر آمبولانس جایگزین گردید و این امر بدیهی است

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 1500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
 • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اطلاعیه ها و بخشنامه ها

 • 1
 • 2
قبل بعدي

اطلاعیه

آزمون اقدامات محیطی ،در کنترل بیماریهای منتقله از آب و غذا

آزمون اقدامات محیطی ،در ک…

04-05-1394 | بازدید :2048

آزمون اقدامات محیطی ،در کنترل بیماریهای منتقله ا... ادامه مطلب

اطلاعیه

اموزش پذیرش دانش اموز در هنرستان کاردانش بهیاری

اموزش پذیرش دانش اموز در …

02-04-1394 | بازدید :3059

اموزش پذیرش دانش آموز در هنرستان کاردانش بهیاری ادامه مطلب

اطلاعیه

انتخابات نظام پرستاری

انتخابات نظام پرستاری

24-03-1394 | بازدید :2682

انتخابات نظام پرستاری ادامه مطلب

اطلاعیه

 "آگهی استخدام 89 روزه."

"آگهی استخدام 89 ر…

20-03-1394 | بازدید :3515

  آگهی استخدام قراردادی 89 روزه ادامه مطلب

اطلاعیه

اسامی کاندیدای نظام پرستا…

18-03-1394 | بازدید :2299

اسامی کاندیدای نظام پرستاری ادامه مطلب

اطلاعیه

آگهی استخدام پیمانی

18-03-1394 | بازدید :2605

آگهی استخدام پیمانی ادامه مطلب

اطلاعیه

آزمون غیرحضوری دستورالعمل…

26-09-1393 | بازدید :2872

آزمون غیرحضوری دستورالعمل مدیریت اجرایی پسماندهای ... ادامه مطلب

اطلاعیه

آگهی استخدام قراردادی 89 …

06-09-1393 | بازدید :2773

دانلود اگهی استخدام قراردادی 89 روزه ادامه مطلب

تماس با ما

شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، جهت تماس با شبکه بهداشت می توانید با موارد زير در ارتباط باشيد .

 • ايران -بوشهر - برازجان
 • 3896 771 917 98
 • mailto:abbaspourasghar@yahoo.com
ورود

ورود به حساب کاربر

نام کاربری
رمز عبور *
بخاطر سپاری رمز عبور
مجوز استفاده از قالب عمومی خلیج فارس براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید