منو

Loading
http://www.tooz.ir/modules/mod_image_show_kh4/cache/stories.MomentNews.hospital1kh-is-157.jpglink
http://www.tooz.ir/modules/mod_image_show_kh4/cache/stories.MomentNews.shabakh1kh-is-157.jpglink

بیمارستان شهید گنجی شهرستان دشتستان

بیمارستان شهید گنجی شهرستان دشتستان

ادامه مطلب ...

شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان

شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستانشعار سال 1394

ادامه مطلب ...

«
»
 1. 0
 2. 1

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان ،دکتر علیرضا حاجیونی : ایجاد شرایط مطلوب وارائه خدمات با کیفیت و ارزان از وظایف بهداشت و درمان است

 • نوشته شده توسط بنافی
 • زیر مجموعه: اخبار
 • دسته: جدبد
 • بازدید: 514

ll.jpg

جلسه سرپرستان مراکز بهداشتی و درمانی با حضور ،رئیس شبکه بهداشت و درمان ،قائم مقام رئیس شبکه ،معاون بهداشتی و کارشناسان ستادی با محوریت افزایش تعامل سرپرستان با مسئولین حوزه سیاسی بخش های خود برگزار گردید.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان ،دکتر علیرضا حاجیونی گفت: ا نتظاری که از سرپرستان مراکز می رود این است ،که خدمات ما طبیعتا باید بهتر از دیروزمان باشد.

دکتر حاجیونی همچنین افزود ، وظیفه ما این است که شرایط مطلوب و با کیفیت و  خدمات ارزان برای مردم فراهم کنیم

.ایشان در ادامه اضافه کرد، مراکز ما در سال گذشته، نسبتا  تجهیز شدند وخدمات با ارزشی را به مردم ارائه دادند، ما قبول داریم که کمبودهایی هست ،ولی موظفیم از وضعیت موجود بهترین استفاده ممکن را کنیم و نیاز به برنامه ریزی است  تا نقاط ضعف و نواقصات به حداقل برسد .

این مقام مسئول در ادامه اظهار داشت ،واحد هماهنگی و گسترش  شبکه در حال نیاز سنجی است و به ترتیب اولویت ،مراکزی که در سال گذشته به دلایلی برخی نواقصات باقی مانده ،احصا شده و تقاضا  دارم سرپرستان نواقصات را اعلام کنند و در نظارت بر تجهیزات همت مضاعف داشته باشند

 دکتر حاجیونی در ادامه گفت: خوشبختانه در سال جاری  تا حدودی در برخی امور به استاندارد رسیده ایم و  امکان جذب اعتبار فراهم گشته  و مهم این است که درخواست های منطقی به موقع وصول شود و تلاش ما این است که تجهیزات مورد درخواست  در اسرع وقت تهیه و توزیع گردد  و امید است اگر نواقصی هم باقی مانده باشد جز اولویت های اول ما نباشد .

وی در خصوص  وضعیت پزشکان گفت: وضعیت پزشکان  مراکز در حال حاضر مطلوب است و هیچ دلیلی بر ارجاع بی جای بیمار وجود ندارد و خواهشمندیم که ارتباط کلامی و عاطفی شما با بیمار حفظ شود و حتما با حوزه ی سیاسی تحت پوشش ارتباط داشته باشید  و گزارش عملکرد در موازات شبکه، به بخشداری ها نیز ارسال شود .

به یاد داشته باشید که شما نماینده سلامت در حوزه هستید  و انتظار است سلامت فعال تر ظاهر شوید ،دربخش های خود ، نشست های هم اندیشی چندگانه جهت کیفیت بخشی بهتر خدمات ،با این نهاد ها صورت پذیرد  و.در شورای سلامت ،شما به عنوان دبیر جلسات  پیگیر برگزاری ، میزبانی  و کیفیت بخشی و افزایش تاثیر شورا باشید نه به عنوان مدعوین و به دعوت بخشداری در شورا  شرکت کنید .

دکتر حاجیونی در ادامه سخنان خود گفت: ما مستخدم حوزه سلامت هستیم  و به فراخور شرایط ،ممکن است بر وظایف ما افزوده  شود و خدماتی به مجموعه بهداشت و درمان افزوده گردد و ما موظف به انجام  آن هستیم  ، لذا  انتظار میرود این خدمات به نحو مطلوب با نیروهایی که در خدمت ما هستند وظایف خود را در قبال سیستم بهداشت و درمان  و مردم جامعه انجام دهیم .  

 ایشان  از سرپرستان خواست ،رعایت احترام مستخدمین  را داشته باشند  و تا جای ممکن این رویه ادامه یابد ولیکن درصورت ادامه رفتار های اشتباه یک پرسنل خاطی به مدت طولانی ،که با سرپیچی باعث کاهش کیفیت خدمات بهداشتی و محرومیت گیرندگان خدمت می شود ، باید قاطعانه و بدون ملاحظه برخورد مقتضی انجام گیرد .

رئیس شبکه بهداشت و درمان همچنین گفت: حوزه کاری در صورت  خروج غیر موجه کارمند از محل خدمت، بدون اخذ مرخصی و پاس ساعتی هماهنگ شده با سرپرست و خروج بهورز بدون مشخص کردن خط سیر،  برای فرد خاطی غیبت گزارش شود .

واز سرپرستان انتظار داریم  هر اتفاقی که در مراکز به وقوع می پیوندد، اعم از ورود پزشک ، تغیر نیرو ها  و کیفیت خدمات  با برقراری جلساتی، به اطلاع مسئولین ارشد بخش و شهر رسانده شود و نگذاریم اخبار از کانال دیگری به اطلاع آنها رسانده شود  و ما نیز کاملا اعلام آمادگی میکنیم  که در این جلسات  حضور یابیم.  

اتنهای پیام/س.غ

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 1500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
 • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اطلاعیه ها و بخشنامه ها

 • 1
 • 2
قبل بعدي

اطلاعیه

آزمون اقدامات محیطی ،در کنترل بیماریهای منتقله از آب و غذا

آزمون اقدامات محیطی ،در ک…

04-05-1394 | بازدید :2048

آزمون اقدامات محیطی ،در کنترل بیماریهای منتقله ا... ادامه مطلب

اطلاعیه

اموزش پذیرش دانش اموز در هنرستان کاردانش بهیاری

اموزش پذیرش دانش اموز در …

02-04-1394 | بازدید :3059

اموزش پذیرش دانش آموز در هنرستان کاردانش بهیاری ادامه مطلب

اطلاعیه

انتخابات نظام پرستاری

انتخابات نظام پرستاری

24-03-1394 | بازدید :2682

انتخابات نظام پرستاری ادامه مطلب

اطلاعیه

 "آگهی استخدام 89 روزه."

"آگهی استخدام 89 ر…

20-03-1394 | بازدید :3515

  آگهی استخدام قراردادی 89 روزه ادامه مطلب

اطلاعیه

اسامی کاندیدای نظام پرستا…

18-03-1394 | بازدید :2299

اسامی کاندیدای نظام پرستاری ادامه مطلب

اطلاعیه

آگهی استخدام پیمانی

18-03-1394 | بازدید :2605

آگهی استخدام پیمانی ادامه مطلب

اطلاعیه

آزمون غیرحضوری دستورالعمل…

26-09-1393 | بازدید :2872

آزمون غیرحضوری دستورالعمل مدیریت اجرایی پسماندهای ... ادامه مطلب

اطلاعیه

آگهی استخدام قراردادی 89 …

06-09-1393 | بازدید :2773

دانلود اگهی استخدام قراردادی 89 روزه ادامه مطلب

تماس با ما

شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، جهت تماس با شبکه بهداشت می توانید با موارد زير در ارتباط باشيد .

 • ايران -بوشهر - برازجان
 • 3896 771 917 98
 • mailto:abbaspourasghar@yahoo.com
ورود

ورود به حساب کاربر

نام کاربری
رمز عبور *
بخاطر سپاری رمز عبور
مجوز استفاده از قالب عمومی خلیج فارس براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید