منو

Loading
http://www.tooz.ir/modules/mod_image_show_kh4/cache/stories.MomentNews.hospital1kh-is-157.jpglink
http://www.tooz.ir/modules/mod_image_show_kh4/cache/stories.MomentNews.shabakh1kh-is-157.jpglink

بیمارستان شهید گنجی شهرستان دشتستان

بیمارستان شهید گنجی شهرستان دشتستان

ادامه مطلب ...

شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان

شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستانشعار سال 1394

ادامه مطلب ...

«
»
 1. 0
 2. 1

رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان: بهره برداری کامل از تمامی منابع موجود و جلوگیری از هدر رفت نیرو و سرمایه،از وظایف اصلی سرپرستان می باشد

 • نوشته شده توسط اسماعیلی
 • زیر مجموعه: اخبار
 • دسته: جدبد
 • بازدید: 495

mrakez.jpg

جلسه سرپرستان مراکز بهداشتی و درمانی با حضور رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان ،معاون بهداشتی و اجرایی و کارشناس مسئولین ستادی با محوریت برنامه ریزی مراکز بهداشتی و درمانی برای ارائه خدمات مطلوب در ماه مبارک رمضان در محل سالن اموزش سلامت شبکه برگزارگردید.

 

رییس شبکه بهداشت  و درمان دشتستان در جمع سرپرستان مراکز بهداشتی و درمانی با اشاره به اینکه، یکی از بزرگترین دغدغه های سرپرستان همواره کمبود نیرو ، فضای فیزیکی و تجهیزات  می باشد که  این مهم نیز  زاده ی خواسته های مطلوبتر ما، حرکت به سمت وضعیت ایده آل  و تلاش ما در جهت رسیدن به اهداف جدید تر و آرمانها دانست.

دکتر دارابی افزود با نگاهی به سال گذشته  متوجه خواهیم شد  که وضعیت فعلی ما  در مقابل وضعیت مدت مشابه ایده ال تر شده است و با اشاره به نظام PHC و استقرار خانه های بهداشت ،یادآور شد که هیچ گاه تصور نمیشد که چنین ساختاری منسجمی حتی در کوچک ترین واحد های جمعیتی روستایی  قابل اجرا باشد.

 و کارآمدی کمتر امروز این ساختار بواسطه پیشرفت ما و افزایش سطح سلامت جامعه می باشد به نحوی که امروزه مراجعین ما گاها اطلاعا بهداشتی بالاتر از بهورز دارند لذا شرایط بوجود آمده ایجاب می کند که سیستم بهداشت و درمان نیروهایی پیشروتر و با نیاز های جدید جامعه همچون کارشناسان بهداشت روان و تغذیه داشته باشیم .

در ساختار جدید حوزه سلامت ، تغییر سطح خدمات به سمت ارتقاء سطح سلامت جامعه می باشد و در راستای این اهداف جدید و در پیپیشرفت های اقتصادی و اجتماعی و آموزشی است و این احساس نیاز ما به نیروی کار خبره تر ، فضای فیزیکی مطلوب تر و تجهیزات بهتر نیز برگرفته از همین تفکر ایده آل خواهی و حرکت به سمت بهبود وضعیت فعلی است.

دکتر دارابی گفت ، شما سرپرستان مراکز ،مدیر حوزه بهداشت و درمان منطقه تحت پوشش خود هستید و واز شما  انتظار میرود با مدیریت خود ، با توجه  به محدودیت های فضای فیزیکی ، نیرو ی انسانی و امکانات ، اولویت بندی مناسبی از مسایل و اهداف داشته باشند     با ثبت فعالیت ها، روند کار خود را پیگیری کنن تا بتوانند خدمات مطلوبی را به مردم جامعه خود ارائه دهید .

این مقام مسئول در ادامه سخنان خود گفت،در مدیریت بهداشت و درمان احترام به ارزش های انسانی هم در سطوح پرسنلی و هم در سطوح مردمی و جامعه دارای اهمیت  ویژه و محور فعالیت ها است.  یک مدیر یک رییس نیست، بلکه  یک هماهنگ کننده است .

رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان با اشاره به نامگذاری سال جاری به سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل از جانب رهبر معظم انقلاب اسلامی، بهره برداری کامل از تمامی منابع موجود و جلوگیری از هدر رفت نیرو و سرمایه و برنامه ریزی در جهت صرفه جویی را از وظایف مدیران دانست .

وی خط قرمز شبکه بهداشت و درمان دشتستان را شاخص های بهداشتی دانسته و خواستار تلاش هرچه بیشتر سرپرستان در جهت بهبود شاخص های بهداشتی شد و یکی از راه ها را تجمیع مراکز همجوار و هم اندیشی و آسیب شناسی مسایل دانست.

دکتر حسین دارابی  تلاش بیشتردر تعاملات بین بخشی و جلب مشارکت سایر سازمان ها را بسیار حیاتی دانست و این کار را باعث توجه بیشتر سازمان ها به مقوله سلامت دانست.

در ادامه جلسه معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان،مهندس حسین دلخواه از سرپرستان خواست تا برنامه های طرح تحول سلامت را رصد کرده و در ایجاد فضای صمیمانه همراه با تعامل با پرسنل برای ایجاد بستر مناسب جهت ارائه خدمات بهتر به مردم  تلاش کنند

مهندس دلخواه گفت ،اطلاع داشتن از شاخص های منطقه تحت پوشش و داشتن یک برنامه ریزی منسجم و مدون جهت اجرایی شدن برنامه های طرح تحول سلامت از وظایف یک سرپرست است.

ایشان همچنین گفت تشکیل جلسات درون بخشی و برون بخشی جهت اجرایی شدن بسته های خدمتی طرح تحول نیز در دستور کار سرپرستان باید قرار گیرد .

در پایان  معاون بهداشتی شبکه،مهندس دلخواه ،پس از بررسی و جمع بندی مطالب ایراد شده توسط سرپرستان وکارشناسان ستادی  تصمیماتی را اتخاذ کرد و مصوبات جلسه را اعلام کرد.

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 1500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
 • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اطلاعیه ها و بخشنامه ها

 • 1
 • 2
قبل بعدي

اطلاعیه

آزمون اقدامات محیطی ،در کنترل بیماریهای منتقله از آب و غذا

آزمون اقدامات محیطی ،در ک…

04-05-1394 | بازدید :2048

آزمون اقدامات محیطی ،در کنترل بیماریهای منتقله ا... ادامه مطلب

اطلاعیه

اموزش پذیرش دانش اموز در هنرستان کاردانش بهیاری

اموزش پذیرش دانش اموز در …

02-04-1394 | بازدید :3061

اموزش پذیرش دانش آموز در هنرستان کاردانش بهیاری ادامه مطلب

اطلاعیه

انتخابات نظام پرستاری

انتخابات نظام پرستاری

24-03-1394 | بازدید :2682

انتخابات نظام پرستاری ادامه مطلب

اطلاعیه

 "آگهی استخدام 89 روزه."

"آگهی استخدام 89 ر…

20-03-1394 | بازدید :3516

  آگهی استخدام قراردادی 89 روزه ادامه مطلب

اطلاعیه

اسامی کاندیدای نظام پرستا…

18-03-1394 | بازدید :2299

اسامی کاندیدای نظام پرستاری ادامه مطلب

اطلاعیه

آگهی استخدام پیمانی

18-03-1394 | بازدید :2606

آگهی استخدام پیمانی ادامه مطلب

اطلاعیه

آزمون غیرحضوری دستورالعمل…

26-09-1393 | بازدید :2872

آزمون غیرحضوری دستورالعمل مدیریت اجرایی پسماندهای ... ادامه مطلب

اطلاعیه

آگهی استخدام قراردادی 89 …

06-09-1393 | بازدید :2773

دانلود اگهی استخدام قراردادی 89 روزه ادامه مطلب

تماس با ما

شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، جهت تماس با شبکه بهداشت می توانید با موارد زير در ارتباط باشيد .

 • ايران -بوشهر - برازجان
 • 3896 771 917 98
 • mailto:abbaspourasghar@yahoo.com
ورود

ورود به حساب کاربر

نام کاربری
رمز عبور *
بخاطر سپاری رمز عبور
مجوز استفاده از قالب عمومی خلیج فارس براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید