منو

Loading
http://www.tooz.ir/modules/mod_image_show_kh4/cache/stories.MomentNews.hospital1kh-is-157.jpglink
http://www.tooz.ir/modules/mod_image_show_kh4/cache/stories.MomentNews.shabakh1kh-is-157.jpglink

بیمارستان شهید گنجی شهرستان دشتستان

بیمارستان شهید گنجی شهرستان دشتستان

ادامه مطلب ...

شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان

شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستانشعار سال 1394

ادامه مطلب ...

«
»
 1. 0
 2. 1

افتتاح پانسیون پزشکان زایشگاه زینبیه مرکز بهداشتی ودرمانی ولی عصر سعد آباد

 • نوشته شده توسط بنافی
 • زیر مجموعه: اخبار
 • دسته: جدبد
 • بازدید: 1461

در مورخه 14/11/91 همزمان با فرا رسیدن دهه مبارکه فجر و ایام الله 22 بهمن پروژه افتتاح پانسیون پزشکان زایشگاه سعدآباد به بهره برداری رسید. در مورخه 14/11/91 همزمان با فرا رسیدن دهه مبارکه فجر و ایام الله 22 بهمن پروژه افتتاح پانسیون پزشکان زایشگاه سعدآباد به بهره برداری رسید. این پروژه با حضور نماینده مردم شریف دشتستان آقای سید مهدی موسوی نژاد ، فرماندار دشتستان و معاونین ایشان ، حاج آقا کشاورز امام جمعه سعد

آباد ،رئیس شبکه بهداشت ودرمان دشتستان و معاونین ایشان،سرپرست مرکز بهداشتی ودرمانی سعدآباد و جمعی از معتمدین و اهالی شهر سعد آباد به بهره برداری رسید .
در ابتدای مرسم تلاوتی چند از کلام الله مجید توسط آقای اسماعیل حاجی زادگان قرآئت شد سپس رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتستان آقای مهندس غلامرضا کهن ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی و تبریک دهه مبارکه فجر به هموطنان در رابطه با این پروژه در جمع مدعوین اظهار کرد که پانسون پزشکان زایشگاه زینبیه سعدآباد به تعداد2 واحد  بوده که یکی از پانسیونها متاهلی و دیگری پانسیون مجردی می باشد کو جمعا"به مساحت 100 متر مربع می باشد و با هزینه 42 میلیون تومان به بهره برداری رسیده است .

ایشان در ادامه  گفت از ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و معاونین ایشان و دفتر مهندسی دانشگاه  که در بهر ه برداری از این پروژه مارا یاری کرده  اند نیز کمال تشکر را داریم  .
آقای مهندس کهن همچنین از پیمانکار این پروژه آقای جشن مریم به خاطر همکاری و همراهی که درساخت و تحویل این پرو ژه داشته با اهداء لوح تقدیر که توسط فرماندار دشتستان به ایشان داده شد تشکر و قدر دانی نمود و پانسیونها توسط نماینده مردم دشتستان آقای سید مهدی موسوی نژاد رسما" افتتاح گردید.این پروژه با حضور نماینده مردم شریف دشتستان آقای سید مهدی موسوی نژاد ، فرماندار دشتستان و معاونین ایشان ، حاج آقا کشاورز امام جمعه سعد آباد ،رئیس شبکه بهداشت ودرمان دشتستان و معاونین ایشان،سرپرست مرکز بهداشتی ودرمانی سعدآباد و جمعی از معتمدین و اهالی شهر سعد آباد به بهره برداری رسید .
در ابتدای مرسم تلاوتی چند از کلام الله مجید توسط آقای اسماعیل حاجی زادگان قرآئت شد سپس رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتستان آقای مهندس غلامرضا کهن ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی و تبریک دهه مبارکه فجر به هموطنان در رابطه با این پروژه در جمع مدعوین اظهار کرد که پانسون پزشکان زایشگاه زینبیه سعدآباد به تعداد2 واحد  بوده که یکی از پانسیونها متاهلی و دیگری پانسیون مجردی می باشد کو جمعا"به مساحت 100 متر مربع می باشد و با هزینه 42 میلیون تومان به بهره برداری رسیده است .ایشان در ادامه  گفت از ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و معاونین ایشان و دفتر مهندسی دانشگاه  که در بهر ه برداری از این پروژه مارا یاری کرده  اند نیز کمال تشکر را داریم  .
آقای مهندس کهن همچنین از پیمانکار این پروژه آقای جشن مریم به خاطر همکاری و همراهی که درساخت و تحویل این پرو ژه داشته با اهداء لوح تقدیر که توسط فرماندار دشتستان به ایشان داده شد تشکر و قدر دانی نمود و پانسیونها توسط نماینده مردم دشتستان آقای سید مهدی موسوی نژاد رسما" افتتاح گردید.

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 1500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
 • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اطلاعیه ها و بخشنامه ها

 • 1
 • 2
قبل بعدي

اطلاعیه

آزمون اقدامات محیطی ،در کنترل بیماریهای منتقله از آب و غذا

آزمون اقدامات محیطی ،در ک…

04-05-1394 | بازدید :2045

آزمون اقدامات محیطی ،در کنترل بیماریهای منتقله ا... ادامه مطلب

اطلاعیه

اموزش پذیرش دانش اموز در هنرستان کاردانش بهیاری

اموزش پذیرش دانش اموز در …

02-04-1394 | بازدید :3055

اموزش پذیرش دانش آموز در هنرستان کاردانش بهیاری ادامه مطلب

اطلاعیه

انتخابات نظام پرستاری

انتخابات نظام پرستاری

24-03-1394 | بازدید :2679

انتخابات نظام پرستاری ادامه مطلب

اطلاعیه

 "آگهی استخدام 89 روزه."

"آگهی استخدام 89 ر…

20-03-1394 | بازدید :3512

  آگهی استخدام قراردادی 89 روزه ادامه مطلب

اطلاعیه

اسامی کاندیدای نظام پرستا…

18-03-1394 | بازدید :2296

اسامی کاندیدای نظام پرستاری ادامه مطلب

اطلاعیه

آگهی استخدام پیمانی

18-03-1394 | بازدید :2603

آگهی استخدام پیمانی ادامه مطلب

اطلاعیه

آزمون غیرحضوری دستورالعمل…

26-09-1393 | بازدید :2869

آزمون غیرحضوری دستورالعمل مدیریت اجرایی پسماندهای ... ادامه مطلب

اطلاعیه

آگهی استخدام قراردادی 89 …

06-09-1393 | بازدید :2769

دانلود اگهی استخدام قراردادی 89 روزه ادامه مطلب

تماس با ما

شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، جهت تماس با شبکه بهداشت می توانید با موارد زير در ارتباط باشيد .

 • ايران -بوشهر - برازجان
 • 3896 771 917 98
 • mailto:abbaspourasghar@yahoo.com
ورود

ورود به حساب کاربر

نام کاربری
رمز عبور *
بخاطر سپاری رمز عبور
مجوز استفاده از قالب عمومی خلیج فارس براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید