منو

Loading
http://www.tooz.ir/modules/mod_image_show_kh4/cache/stories.MomentNews.hospital1kh-is-157.jpglink
http://www.tooz.ir/modules/mod_image_show_kh4/cache/stories.MomentNews.shabakh1kh-is-157.jpglink

بیمارستان شهید گنجی شهرستان دشتستان

بیمارستان شهید گنجی شهرستان دشتستان

ادامه مطلب ...

شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان

شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستانشعار سال 1394

ادامه مطلب ...

«
»
 1. 0
 2. 1

مراسم تکریم و معارفه ی روسای قدیم و جدیدشبکه بهداشت و درمان دشتستان

 • نوشته شده توسط بنافی
 • زیر مجموعه: اخبار
 • دسته: جدبد
 • بازدید: 3867

مراسم تکریم و معارفه ی روسای شبکه بهداشت و درمان دشتستان با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و جمعی از پرسنل شبکه بهداشت و درمان بعد از ظهر چهارشنبه مورخه 27/1/92 در محل پژوهش سرای آموزشی متقین شهر برازجان برگزار شد.در ابتدای مراسم رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر نیز با اشاره به تحریم ها و فشارهای اقتصادی بر کادر بهداشت و درمان کشور گفت: در شرایطی که تحریم ها، بیمارستان های

کشور را در آستانه ی ورشکستگی قرار داده بود، مقام معظم رهبری ابلاغیه ای را در حوزه ی سلامت اعلام می نمایند، همچنین توجهات رئیس جمهور به بهداشت و درمان که بارها در سخنرانی های خود به آن اشاره داشته است نشان دهنده ی این امر می باشد که سلامت مردم جزء اولویت های مسئولین است و ما نیز به عنوان یکی از متولیان اصلی سلامت باید نقش خود را به خوبی اجرا کنیم.

دکتر علیرضا رئیسی اظهار داشت: در حال حاضر دولت آئین نامه هایی را آماده کرده است که با اجرایی شدن آن ها شاهد تحولات درخشانی در سال 93 در حوزه سلامت و بهداشت خواهیم بود.

فرماندار دشتستان در این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: امیدواریم در سایه نظام جمهوری اسلامی ایران، شاهد اجرایی شدن همه ی سجایای اخلاقی بزرگان دینمان به خصوص حضرت فاطمه زهرا(س)باشیم .
دکتر ارسلان زارع افزود: مدیریت امانتی است که به انسان های متعهد و متخصص داده می شود که مهندس کهن و دکتر حاجیونی از جمله این افراد هستند.

وی ادامه داد: در سال جاری شاهد ابلاغیه ای از سوی مقام معظم رهبری در حوزه سلامت بودیم که مطمعناً منویات ایشان می تواند از برنامه های راهبردی دولت تدبیر و امید باشد لذا تمامی مجموعه ی دولتی می بایست زمینه ساز اجرای این ابلاغیه باشند.

فرماندار دشتستان اظهار داشت: دولت در راستای اجرایی کردن ابلاغیه ی مقام معظم رهبری، افزایش کیفیت و ایمنی خدمات را در سراسر کشور اجرایی خواهد کرد که در این راستا، رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان نیز باید با همکاری تمامی مردم، مسئولین و پرسنل بهداشت و درمان، در راستای ارتقای حوزه ی سلامت این شهرستان اقدام کند.

وی بیان داشت: من بسیار امیدوارم که با شروع به کار دکتر حاجیونی در شبکه بهداشت و درمان دشتستان، شاهد افزایش کیفیت و خدمات باشیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان نیز گفت: امروز تقدیر طوری رقم خورد که من در زادگاه خودم خدمت کنم و فرصتی داشته باشم تا از همه ی معلمان، دبیران و مربیان خودم که در دشتستان به من آموزش دادند تشکر کرده و آموخته هایم را به مردم ارائه دهم.

دکتر علیرضا حاجیونی اضافه کرد: امروز خودم را در خانه ام می بینم و این فرصتی است تا بتوانم حقی که از مردم دشتستان بر گردن دارم تا حدی ادا کنم.

وی ضمن اشاره به برنامه های خود گفت: باید تمامی حوزه های سلامت از جمله پیشگیری، بهداشت و درمان را ارتقا داد و رضایت ارباب رجوع را کسب کرد لذا باید با برنامه ریزی دقیق، مدیریت مردم محوری را در دشتستان اجرا کرد.

رئیس اسبق بهداشت و درمان دشتستان آقای مهندس کهن هم در این مراسم گفت: به دنبال هر سلامی، خداحافظی است و من 4 سال پیش به بهداشت دشتستان آمدم و اکنون نیز از آنجا خداحافظی می کنم.

ایشان در ادامه شاخصهای بهداشتی که در 4 سال مدیریت خود را بیان کرد و از موفقیتهایی که در این چند سال اخیردر بخش سلامت داشتند مطالبی را ارائه داد.غلامرضا کهن ادامه داد: من 17 سال است که دکتر حاجیونی را می شناسم و به ایشان تبریک گفته و با تمام توان به وی کمک خواهم کرد و در پایان ابلاغ دکتر حاجیونی و مهندس کهن توسط رئیس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آقای پیمان زنده بودی قرائت شد و توسط فرماندار دشتستان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی به آنان داده شد.  

 

 

 

  

   

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 1500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
 • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اطلاعیه ها و بخشنامه ها

 • 1
 • 2
قبل بعدي

اطلاعیه

آزمون اقدامات محیطی ،در کنترل بیماریهای منتقله از آب و غذا

آزمون اقدامات محیطی ،در ک…

04-05-1394 | بازدید :2083

آزمون اقدامات محیطی ،در کنترل بیماریهای منتقله ا... ادامه مطلب

اطلاعیه

اموزش پذیرش دانش اموز در هنرستان کاردانش بهیاری

اموزش پذیرش دانش اموز در …

02-04-1394 | بازدید :3098

اموزش پذیرش دانش آموز در هنرستان کاردانش بهیاری ادامه مطلب

اطلاعیه

انتخابات نظام پرستاری

انتخابات نظام پرستاری

24-03-1394 | بازدید :2707

انتخابات نظام پرستاری ادامه مطلب

اطلاعیه

 "آگهی استخدام 89 روزه."

"آگهی استخدام 89 ر…

20-03-1394 | بازدید :3571

  آگهی استخدام قراردادی 89 روزه ادامه مطلب

اطلاعیه

اسامی کاندیدای نظام پرستا…

18-03-1394 | بازدید :2328

اسامی کاندیدای نظام پرستاری ادامه مطلب

اطلاعیه

آگهی استخدام پیمانی

18-03-1394 | بازدید :2635

آگهی استخدام پیمانی ادامه مطلب

اطلاعیه

آزمون غیرحضوری دستورالعمل…

26-09-1393 | بازدید :2902

آزمون غیرحضوری دستورالعمل مدیریت اجرایی پسماندهای ... ادامه مطلب

اطلاعیه

آگهی استخدام قراردادی 89 …

06-09-1393 | بازدید :2816

دانلود اگهی استخدام قراردادی 89 روزه ادامه مطلب

تماس با ما

شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، جهت تماس با شبکه بهداشت می توانید با موارد زير در ارتباط باشيد .

 • ايران -بوشهر - برازجان
 • 3896 771 917 98
 • mailto:abbaspourasghar@yahoo.com
ورود

ورود به حساب کاربر

نام کاربری
رمز عبور *
بخاطر سپاری رمز عبور
مجوز استفاده از قالب عمومی خلیج فارس براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید