منو

Loading
http://www.tooz.ir/modules/mod_image_show_kh4/cache/stories.MomentNews.hospital1kh-is-157.jpglink
http://www.tooz.ir/modules/mod_image_show_kh4/cache/stories.MomentNews.shabakh1kh-is-157.jpglink

بیمارستان شهید گنجی شهرستان دشتستان

بیمارستان شهید گنجی شهرستان دشتستان

ادامه مطلب ...

شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان

شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستانشعار سال 1394

ادامه مطلب ...

«
»
 1. 0
 2. 1

نشست رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با اصحاب رسانه

 • نوشته شده توسط بنافی
 • زیر مجموعه: اخبار
 • دسته: جدبد
 • بازدید: 2627

 

resaneh.jpg

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان آقای دکتر علیرضا حاجیونی گفت رسانه ها میتوانند نقش صاحبنظرانی را برای تحلیل و تفسیر و در بعضی موارد نظارت بر کارهای ما ایفا کنند و ارتباط مثبت و منطقی با اصحاب رسانه رکن اصلی کار ما بوده است      

.
دکتر حاجیونی در پاسخ به سئوال ، وضعیت و آینده بیمارستان 17 شهریور برازجان چه خواهد شد ،گفت :   
بیمارستان 17 شهریور برازجان در قالب یک بیمارستان 60 تختخوابی جدید احیا خواهد شد و تمامی کارهای کارشناسی و مقاوم سازی بناهایی که قرار است بخشها در آن مستقر شوند در حال انجام است       .
و تا پایان امسال بحث تجهیزات آن با نگاه ویژه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و تامین اعتباری که برای آن شده است کامل خواهد شد و در بحث نیروی انسانی منتظر تیم کارشناسان واحد سلامت در دانشگاه هستیم که در نهایت چه تصمیماتی برای واگذاری و شیوه مدیریتی و نیروی انسانی آن بگیرند            
دکتر حاجیونی در رابطه با شیوه واگذاری و مدیریتی بیمارستان 17 شهریور گفت امکان دارد این بیمارستان به بخش خصوصی واگذار شود یا مدیریت آن دولتی و نیروهای انسانی آن به بخش خصوصی واگذار شود اما در هر دو صورت ارائه خدمات به مردم با تعرفه دولیتی انجام خواهد شد و مردم ازاین بابت هیچ گونه نگرانی نداشته یاشند.       
ایشان همچنین از ورود 18 متخصص همزمان به شهرستان خبر داد که همزمان با طرح تحول نظام سلامت ، در درمانگاه تخصصی بیمارستان 17 شهریور و شهید گنجی در دوشیفت صبح و عصرحضور خواهند داشت به ویزیت بیماران می پردازند .وی افزود این امر با حمایت های ریاست دانشگاه و نگاه ویژه ی هیات رییسه و معاونت درمان به دشتستان محقق شد و ورود این حجم متخصص به دشتستان بی سابقه بوده است وانتظار داریم با ورود این حجم متخصص به شهرستان مشکلات درمانی مردم شریف دشتستان تا حدود زیادی مرتفع شود       .

رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان همچنین اظهار داشت: ریاست دانشگاه از حوزه ی اختیارات خود این امکان را نیز ایجاد نموده اند که در فواصل زمانی بتوانیم متخصصین را در دیگر شهرهای دشتستان ومراکز بهداشتی و درمانی مستقر کنیم تا مردم کل شهرستان و بخش ها نیز از خدمات پزشکی بهره مند شوند و نیاز نباشد از راه های دور برای موارد غیر اورژانسی به برازجان بیاند و در واقع ما به نزد مردم برویم.  

دکتر حاجیونی در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگاران در رابطه با نبودن دستگاه عابر بانک در بیمارستان گفت که بیمارستان نوساز شهید گنجی بدلیل نداشتن کابل فیبر نوری و کندی سرعت اینترنت تاکنون موفق به نصب و استقرار دستگاه کارت خوان نشده است و خبر داد با کارهای زیرساختی که اداره مخابرات در حال انجام دادن آن است تا چند روز آینده این مشکل برطرف خواهد شد و تمامی تجهیزات سخت افزاری ،نرم افزاری و مکان آن مهیا شده است      .

رئیس شبک بهداشت ودرمان شهرستان دشتستان در مورد برنامه های جاری شبکه بهداشت و درمان نیز اظهار داشت که ما پیرامون برنامه های شبکه بهداشت و درمان دشتستان برای شعار «پیشگیری بهتر از درمان است» وبا توجه به ارائه برنامه هایی توسط واحد های های مختلفی همچون بهداشت عمومی، محیط و حرفه ای و روانی ،سلامت خانوداه و پیشگیری ،قطعا متولی پیشگیری قبل از درمانیم و بخش عمده ای از آموزشها و برنامه های حوزه ی سلامت، به بخش پیشگیری بر می گردد و برنامه هایی که ذکر شد ، برنامه های جاری شبکه های بهداشت و درمان سراسر کشور می باشد که در کنار همه ی برنامه ها انجام می شود.
دکتر حاجیونی در پاسخ به این سوال ادامه داد: ما تابع سیاست های کلی نظام سلامت هستیم و در کنار بهداشت، طرح دهان و دندان، آهن یاری و بهداشت روان متناسب با برنامه های کشوری در شهرستان ما نیز در حال انجام است.
وی اضافه کرد: ترویج آموزش و فرهنگ بسیار زمان بر است و آموزش بهداشت نیز از این امر مستثنا نیست و در برنامه های ما قرار دارند. 

دکتر علیرضا حاجیونی پیرامون دستگاه زباله سوز بیمارستان شهید گنجی برازجان نیزگفت که دستگاه امحا زباله بیمارستان سالم است و استریل کردن زباله های عفونی بیمارستان، پسماندهای عفونی سایر مراکز را نیز به عهده دارد و این اقدام تحت نظارت کارشناس بهداشت محیط انجام می شود.            

حاجیونی از استقرار تیم طب اورژانس در ورودی بیمارستان شهید گنجی خبر داد و افزود بیماران اورژانسی در بدو ورود به بیمارستان توسط متخصصین طب اورژانس ویزیت می شوند واز پزشک عمومی در اورژانس کم تر استفاده خواهد شد مگر در کنار متخصصین طب اورژانس که این موضوع در استان برای بار اول و در کشور نیز جزء طرح های دست اول می باشد ودر طرح تحول نظام سلامت نگاه ویژه ای به این موضوع شده است         . .
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان افزود: اداره ی کل بخش اورژانس بیمارستان شهید گنجی برازجان توسط متخصصین طب اورژانس مزایای زیادی دارد که از جمله ی آن کاهش خطاهای انسانی، افزایش چشمگیر کیفیت کار، افزایش سطح علمی خدمات ارائه شده و تخصصی شدن آن هاست و مسئولیت حسن اجرای طرح نیز به عهده ی متخصصین طب اورژانس است.


وی با بیان این که در طرح تحول نظام سلامت ارتباط مالی پزشک و بیمار به صفر رسیده، افزود: هر چند ممکن است مواردی وجود داشته باشد و سوء استفاده هایی صورت گیرد ولی همان معدود موارد را نیز یافته و پیگیری و برخورد خواهیم کرد و به همین منظور یکی از مهمترین بسته های طرح تحول سلامت بسته نظارتی بوده است که سامنه هایی دروزارت برای ثبت و پیگیری شکایات مردمی نیز وجود دارد ودر کمترین زمان ممکن به آنها رسیگی خواهد شد.

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 1500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 1500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
 • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اطلاعیه ها و بخشنامه ها

 • 1
 • 2
قبل بعدي

اطلاعیه

آزمون اقدامات محیطی ،در کنترل بیماریهای منتقله از آب و غذا

آزمون اقدامات محیطی ،در ک…

04-05-1394 | بازدید :2045

آزمون اقدامات محیطی ،در کنترل بیماریهای منتقله ا... ادامه مطلب

اطلاعیه

اموزش پذیرش دانش اموز در هنرستان کاردانش بهیاری

اموزش پذیرش دانش اموز در …

02-04-1394 | بازدید :3056

اموزش پذیرش دانش آموز در هنرستان کاردانش بهیاری ادامه مطلب

اطلاعیه

انتخابات نظام پرستاری

انتخابات نظام پرستاری

24-03-1394 | بازدید :2679

انتخابات نظام پرستاری ادامه مطلب

اطلاعیه

 "آگهی استخدام 89 روزه."

"آگهی استخدام 89 ر…

20-03-1394 | بازدید :3512

  آگهی استخدام قراردادی 89 روزه ادامه مطلب

اطلاعیه

اسامی کاندیدای نظام پرستا…

18-03-1394 | بازدید :2297

اسامی کاندیدای نظام پرستاری ادامه مطلب

اطلاعیه

آگهی استخدام پیمانی

18-03-1394 | بازدید :2603

آگهی استخدام پیمانی ادامه مطلب

اطلاعیه

آزمون غیرحضوری دستورالعمل…

26-09-1393 | بازدید :2869

آزمون غیرحضوری دستورالعمل مدیریت اجرایی پسماندهای ... ادامه مطلب

اطلاعیه

آگهی استخدام قراردادی 89 …

06-09-1393 | بازدید :2769

دانلود اگهی استخدام قراردادی 89 روزه ادامه مطلب

تماس با ما

شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، جهت تماس با شبکه بهداشت می توانید با موارد زير در ارتباط باشيد .

 • ايران -بوشهر - برازجان
 • 3896 771 917 98
 • mailto:abbaspourasghar@yahoo.com
ورود

ورود به حساب کاربر

نام کاربری
رمز عبور *
بخاطر سپاری رمز عبور
مجوز استفاده از قالب عمومی خلیج فارس براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید